Slovník pojmů

Geometrie Hunter VAS 6292

Firma Hunter koncipovala system pro seřízení geometrie VAS6292 tak, aby vyhověl specifickým požadavkům autorizovaných autoservisů V.A.G a umožňoval přesné seřizováni všech osobních a lehkých užitkových vozidel. Postupy seřizováni jsou vestavěny do přizpůsobeného seřizovacího softwaru pro vozidla vybavena ADR - Automatic Distance Regulation - automatická regulace vzdálenosti, ACC - Adaptive Cruise Control - adaptivní tempomat, LDW - Lane Departure Warning - varováni při opuštěni pruhu a systém ADS - Audi Dynamic Steering - dynamické řízení. 

 

Diagnostika Bosch KTS 570

Komfortní řešení s rádiovým přenosem a špičkovou měřicí technikou pro všechny požadavky diagnostiky řidicích jednotek Základní vlastnosti stejné jako KTS 540, navíc integrovaný dvoukanálový multimetr pro měření napětí, odporu a proudu* a dvoukanálový osciloskop pro měření napěťových a proudových* signálů snímačů a akčních členů.

 

Vybavení KTS 570

 • 2kanálový multimetr
 • 2kanálový osciloskop
 • měření odporu - přesnost měření 1 % ze střední hodnoty
  možnost nulování zvolit softwarově
  měřicí rozsah 100 Ω až 1 MΩ
 • měření napětí Měřicí rozsahy napětí jsou platné pro stejnosměrné a střídavé napětí
  měřicí rozsah +/-200 mV až +/-200 V (rozlišení 0,1 mV až 100 mV)
 • měření proudu - proudy se snímají přes volitelně připojitelné externí převodníky (proudové kleště, bočník), lze použít také proudové kleště systému FSA

 

Diagnostika VAG

VAG-COM je počítačový program, který pomocí notebooku umí kompletně diagnostikovat řídící jednotky všech motorových vozidel skupiny Volkswagen Group, což zahrnuje značky Volkswagen, Audi, Seat, Škoda a Ford Galaxy i Porsche již od roku 1997 a všechny ostatní značky jako např. Peugeot, Renault, BMW, Toyota a Nissan v normě OBDII / EOBDII. Funkce jsou kompatibilní s tovární diagnostikou, kterou používají autorizované servisy.

 

STK

Technická prohlídka silničního vozidla je zákonem vyžadovaná kontrola technického stavu, které podléhají všechna silniční vozidla evidovaná v České republice a opatřená státní poznávací značkou. Technickou prohlídku vykonávají stanice technické kontroly. Průběh a podmínky technické prohlídky vozidla upravuje zákon č. 56/2001 Sb. o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích a o změně zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a o změně zákonů (zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidel), ve znění zákona č. 307/1999 Sb., platného od 1. 7. 2001. 

 

Spektrometr

Je vědecký přístroj, který zkoumá prvkové chemické složení látky nebo objektu na bázi měření odraženého světla, respektive odražené vlnové délky světla a jeho absorbci, nebo dle měření vzniklého světla, kdy ke vzniku dochází umělou excitací. Spektrometr se používá hlavně k provádění tzv. spektroskopické analýzy.

najdete nás také na 

Navštivte nás také na Facebook(u)

Vyřizujeme pojistné události i s následnou opravou bez finančního zatížení klienta. Poskytujeme smluvní servis převážně pojišťoven ALLIANZ a UNIQUA, ale i pro klienty ostatních pojišťoven.

Logo Allianz pojišťovna

Logo UNIQA pojišťovna

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?